Materiały do nauki testu teoretycznego na prawo jazdy w UK - samochody osobowe

 

                              

 

Wydawnictwo Iwonas prezentuje materiały do nauki do testu teoretycznego na prawo jazdy w UK. W swojej ofercie posiadamy bazę pytań testowych po polsku jak i angielsku, podręcznik do nauki, słowniczek z wszystkimi pojęciami użytymi na teście a także Kodeks Drogowy w wersji polskiej i angielskiej oraz płytę dvd z filmami hazard perception.

W celu zapoznania się z pozycjami dostępnymi na naszej stronie oraz by ułatwić sobie podjęcie decyzji, prosimy zjechać w dół, po kliknięciu myszką na daną pozycję zobaczą Państwo więcej informacji na jej temat.

Zakupu można dokonać poprzez kliknięcie zaznaczenie myszką interesującej opcji, po czym kliknięcie przycisku Buy Now. Zostaną Państwo przekierowani na stronę płatności, gdzie należy podać swoje dane. Wysyłka do UK jest darmowa.

W zestawach taniej!

 

 

  Polska wersja testów na prawo jazdy (książka/cdrom) :

                           

Testy teoretyczne w wersji polskojęzycznej wraz z odpowiedziami i objaśnieniami. Książka format A5 + płyta z przykładowymi filmami hazard perception i trasami egzaminów w UK

Testy teoretyczne w wersji polskojęzycznej wraz z odpowiedziami, objaśnieniami, przykładowymi filmami hazard perception oraz trasami egzaminów w UK - multimedialna płyta cdrom. 

Co wybierasz

 

 

Podręcznik / Słowniczek do testu teoretycznego / Kodeks Drogowy

                           

Podręcznik przygotowujący do testu teoretycznego na prawo jazdy w UK - w książce znaleźć można wszystkie tematy z testu teoretycznego, dokładnie omówione zagadnienia, dzięki którym będziesz znał odpowiedzi na wszystkie pytania na egzaminie. Format A5.

Słowniczek do testu teoretycznego na prawo jazdy w UK - wszystkie słówka angielskie, które można znaleźć w teście teoretycznym - przetłumaczone dogodnie na język polski i ułożone w kolejności alfabetycznej by ułatwić naukę a także zdanie egzaminu. Wygodny, kieszonkowy format A7.

Kodeks Drogowy UK po polsku - Zasady ruchu drogowego w UK przetłumaczone dokładnie z angielskiej wersji The Highway Code. Format A5 

Co wybierasz

 

 

Anglojęzyczne wersje książek do testu teoretycznego

 

                           

Testy teoretyczne w wersji oryginalnej. Format A5

Kodeks Drogowy The Highway Code. Format A5

Płyta DVD Hazard Perception 

Co wybierasz

   

   

    Książki są objęte prawami współautorskimi DSA oraz Iwonas i rozpowszechnianie ich bez zgody twórców jest nielegalne i będzie karane prawnie
   

  COPYRIGHT 2014 ALL RIGHTS RESERVED IWONAS.COM